Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Error
mn: Алдаа

en: System
mn: Систем

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Order
mn: Дараалал
