Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Transaction date
nl: Transactiedatum

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Currency
nl: Valuta

en: Error
nl: Fout

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: Card Number
nl: Kaartnummer

en: System
nl: Systeem

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Order
nl: Volgorde

en: Close
nl: Sluiten

en: Production
nl: Productie

en: Products
nl: Producten

en: Sales
nl: Verkoop

en: click here
nl: klik hier

en: Authorization Code
nl: Authorizatiecode
