Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Logs
nn: Logg

en: Error
nn: Feil

en: Card Number
nn: Kortnummer

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Close
nn: Lukk

en: Production
nn: Produksjon

en: Products
nn: Varer
