Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Currency
oc: Devisa

en: Logs
oc: Jornals

en: Host
oc: Òste

en: System
oc: Sistèma

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Order
oc: Òrdre

en: Close
oc: Tampar

en: Parameter
oc: Paramètre
