Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Transaction date
ro: Data tranzacţiei

en: Value
ro: Valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Currency
ro: Monedă

en: Logs
ro: Loguri

en: Error
ro: Eroare

en: Host
ro: Gazdă

en: Card Number
ro: Numărul cardului

en: System
ro: Sistem

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Order
ro: Comandă

en: Close
ro: Închideți

en: Production
ro: Producţie

en: Products
ro: Produse

en: Parameter
ro: Parametru
