Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Transaction date
ta: பரிவர்த்தனை நாள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Error
ta: பிழை

en: Host
ta: புரவலன்

en: System
ta: கட்டமைப்பு

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Order
ta: வரிசை

en: Close
ta: மூடு
