Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Transaction date
uk: Дата транзакції

en: Value
uk: Значення

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Currency
uk: Валюта

en: Logs
uk: Журнали

en: Error
uk: Помилка

en: Basic Settings
uk: Основні налаштування

en: Host
uk: Хост

en: Card Number
uk: Номер карти

en: System
uk: Система

en: Customer Name
uk: Ім'я покупця

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Order
uk: Послідовність

en: Close
uk: Закрити

en: Production
uk: Експлуатація

en: Transaction approved
uk: Операція схвалена

en: Products
uk: Товари

en: Sales
uk: Продажі

en: Parameter
uk: Параметр

en: click here
uk: натисніть тут

en: Try again
uk: Спробувати ще раз
