Webpay (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Transaction date
vi: Thời gian giao dịch

en: Value
vi: Giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Logs
vi: Bản ghi

en: Error
vi: Lỗi

en: Card Number
vi: Số thẻ

en: System
vi: Hệ thống

en: Customer Name
vi: Tên khách hàng

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Order
vi: Thứ tự

en: Close
vi: Đóng

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Parameter
vi: Tham số

en: click here
vi: nhấn vào đây
