Webpay (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Logs
ast: Rexistros

en: Error
ast: Fallu

en: Host
ast: Sirvidor

en: System
ast: Sistema

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Order
ast: Orde

en: Close
ast: Zarrar
