Webpay (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Logs
bg: Регистри

en: Error
bg: Грешка

en: Host
bg: Хост

en: System
bg: Система

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Order
bg: Поръчка

en: Production
bg: Продукт

en: Products
bg: Продукти
