Webpay (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: System
bo: མ་ལག

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།
