Webpay (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Transaction date
de: Transaktionsdatum

en: Value
de: Wert

en: Description
de: Beschreibung

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Currency
de: Währung

en: Logs
de: Protokolleinträge

en: Error
de: Fehler

en: Basic Settings
de: Grundeinstellungen

en: Card Number
de: Kartennummer

en: Anonymous
de: Gast

en: Order
de: Reihenfolge

en: Close
de: Schließen

en: Production
de: Produktion

en: Transaction approved
de: Transaktion bestätigt

en: Products
de: Produkte

en: Credit
de: Haben

en: Payment Type
de: Zahlungsart

en: Sales
de: Verkäufe

en: click here
de: Hier klicken

en: Debit
de: Soll

en: Authorization Code
de: Berechtigungscode

en: Payment receipt
de: Zahlungsbeleg
