Webpay (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Logs
eo: Loglibroj

en: Error
eo: Eraro

en: Host
eo: Gastiganto

en: System
eo: Sistemo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Order
eo: Ordo
