Webpay (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Error
fil: Mali

en: System
fil: Sistema

en: Anonymous
fil: Hindi kilala
