Webpay (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Value
is: Virði

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Logs
is: Gerðalistar

en: Error
is: Feilur

en: Host
is: Vertstelda

en: System
is: Kervi

en: Anonymous
is: Ónevndur
