Webpay (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Transaction date
gu: લેવડ-દેવડ તારીખ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Error
gu: ભુલ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Close
gu: બંધ
