Webpay (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Logs
kn: ದಾಖಲೆಗಳು

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: System
kn: ಗಣಕ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Parameter
kn: ನಿಯತಾಂಕ
