Webpay (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Transaction date
mr: व्यवहार दिनांक

en: Value
mr: किंमत

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Currency
mr: चलन

en: Error
mr: तृटी

en: Card Number
mr: कार्डचा क्रमांक

en: Customer Name
mr: ग्राहकाचे नाव

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Close
mr: बंद
