Webpay (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: Error
my: အမှား

en: System
my: စနစ်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်
