Webpay (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Transaction date
sv: Datum för transaktion

en: Value
sv: Värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Currency
sv: Valuta

en: Logs
sv: Loggar

en: Error
sv: Fel

en: Basic Settings
sv: Grundinställningar

en: Host
sv: Värd

en: Card Number
sv: Kortnummer

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Order
sv: Ordning

en: Close
sv: Stäng

en: Production
sv: Produktion

en: Products
sv: Varor

en: Credit
sv: Kredit

en: Sales
sv: Försäljning

en: click here
sv: klicka här
