Webpay (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Transaction date
th: วันที่ทำธุรกรรม

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Host
th: โฮสต์

en: Card Number
th: หมายเลขบัตร

en: System
th: ระบบ

en: Customer Name
th: ชื่อลูกค้า

en: Order
th: เรียงตาม

en: Close
th: ปิด

en: Products
th: รูปสินค้า
