Webpay (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Transaction date
tr: İşlem tarihi

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Currency
tr: Para birimi

en: Logs
tr: Kayıtlar

en: Error
tr: Hata

en: Host
tr: Sunucu

en: Card Number
tr: Kart Numarası

en: System
tr: Sistem

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Order
tr: Sıralama

en: Close
tr: Kapat

en: Production
tr: Üretim

en: Products
tr: Ürünler

en: click here
tr: buraya tıklayınız
