Webpay (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Host
bn: হোস্ট

en: System
bn: সিস্টেম

en: Order
bn: ক্রম
