Webpay (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Error
cy: Gwall

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Card Number
cy: Rhif y cerdyn

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Order
cy: Trefn

en: Close
cy: Yn agos

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: Products
cy: Nwyddau

en: Credit
cy: Credyd
