Webpay (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Transaction date
fi: Kaupan päiväys

en: Value
fi: Arvo

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Currency
fi: Valuutta

en: Logs
fi: Loki

en: Error
fi: Virhe

en: Host
fi: Isäntä

en: Card Number
fi: Kortin numero

en: System
fi: Järjestelmä

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Order
fi: Järjestys

en: Close
fi: Sulje

en: Production
fi: Tuotanto

en: Transaction approved
fi: Tilitapahtuma hyväksytty

en: Products
fi: Tuotteet

en: Sales
fi: Myynti

en: Parameter
fi: Parametri

en: click here
fi: klikkaa tästä
