Webpay (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Transaction date
he: תאריך פעולה

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Logs
he: לוגים

en: Error
he: שגיאה

en: Host
he: שם שרת

en: System
he: מערכת

en: Customer Name
he: שם לקוח

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Order
he: סידור

en: Close
he: סגירה

en: Products
he: מוצרים

en: Parameter
he: פרמטר

en: click here
he: לחץ כאן
