Webpay (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Error
jv: Salah

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Order
jv: Urutan
