Webpay (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Transaction date
ml: ഇടപാട്  തീയതി

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: System
ml: സിസ്റ്റം

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
