Webpay (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Transaction date
si: ගණුදෙණු දිනය

en: Value
si: අගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Error
si: දෝෂය

en: Order
si: පිලිවෙල
