Webpay (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Transaction date
sl: Datum transakcije

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Error
sl: Napaka

en: Host
sl: Gostitelj

en: System
sl: Sistem

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Order
sl: Vrstni red

en: Close
sl: Zapri
