Webpay (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Error
sr: Грешка

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Order
sr: Редослед
