Webpay (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Error
ta: வழு

en: System
ta: அமைப்பு

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
