Webpay (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Transaction date
be: Дата транкзацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Logs
be: Логі

en: Error
be: Памылка

en: Host
be: Хост

en: System
be: Сістэма

en: Anonymous
be: Ананім

en: Order
be: Парадак
