Webpay (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Transaction date
ca: Data de la transacció

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Currency
ca: Moneda

en: Logs
ca: Registres

en: Host
ca: Servidor

en: Card Number
ca: Número de targeta

en: System
ca: Sistema

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Order
ca: Ordre

en: Close
ca: Tanca

en: Products
ca: Productes

en: Sales
ca: Vendes

en: Parameter
ca: Paràmetre

en: click here
ca: clica aquí
