Webpay (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Transaction date
da: Transaktionsdato

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Currency
da: Valuta

en: Error
da: Fejl

en: Host
da: Værtsnavn

en: Card Number
da: Kortnummer

en: Customer Name
da: Kundenavn

en: Anonymous
da: Anonym

en: Order
da: Rækkefølge

en: Close
da: Luk

en: Production
da: Produktion

en: Products
da: Produkter

en: Credit
da: Kredit

en: click here
da: klik her
