Webpay (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Transaction date
et: Ülekande kuupäev

en: Value
et: Väärtus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Currency
et: Valuuta

en: Logs
et: Logid

en: Error
et: Viga

en: Card Number
et: Kaardi number

en: System
et: Süsteem

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Order
et: Järjestus

en: Close
et: Sulge

en: Transaction approved
et: Tehing heakskiidetud

en: Products
et: Tooted

en: Credit
et: Kreedit

en: Parameter
et: Parameeter
