Webpay (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Transaction date
eu: Transakzio data

en: Value
eu: Balioa

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Error
eu: Errorea

en: System
eu: Sistema

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Order
eu: Ordena

en: Close
eu: Itxi
