Webpay (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Transaction date
fa: تاریخ تراکنش

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Currency
fa: واحد پول

en: Logs
fa: وقایع ثبت شده

en: Error
fa: خطا

en: Basic Settings
fa: تنظیمات پایه

en: Host
fa: میزبان

en: Card Number
fa: شماره کارت اعتباری

en: System
fa: سیستم

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Order
fa: سفارش

en: Close
fa: بستن

en: Production
fa: محصولات

en: Products
fa: محصولات

en: Credit
fa: اعتبار

en: Parameter
fa: پارامتر
