Webpay (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Currency
gl: Divisa

en: Logs
gl: Rexistros

en: Error
gl: Erro

en: Basic Settings
gl: Axustes Básicos

en: Host
gl: Anfitrión

en: Card Number
gl: Número de Tarxeta

en: System
gl: Sistema

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Order
gl: Orde

en: Close
gl: Pechar

en: Transaction approved
gl: Transacción aprovada

en: Products
gl: Produtos
