Webpay (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Transaction date
hr: Datum transakcije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Currency
hr: Valuta

en: Logs
hr: Dnevnici

en: Error
hr: Greška

en: Host
hr: Poslužitelj

en: System
hr: Sustav

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Order
hr: Redoslijed

en: Products
hr: Proizvodi
