Webpay (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Transaction date
hu: Tranzakció napja

en: Value
hu: Érték

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Currency
hu: Pénznem

en: Logs
hu: Naplók

en: Error
hu: Hiba

en: Basic Settings
hu: Alapbeállítások

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Card Number
hu: Kártyaszám

en: System
hu: Rendszer

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Order
hu: Rendelés

en: Close
hu: Bezár

en: Production
hu: Termelés

en: Products
hu: Termékek

en: Credit
hu: Hitel

en: Parameter
hu: Paraméter

en: click here
hu: ide kattintva

en: Transaction Type
hu: Tranzakció típus
