Webpay (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Error
hy: Սխալ

en: Host
hy: Հոսթ

en: System
hy: Համակարգ

en: Anonymous
hy: Անանուն
