Webpay (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Transaction date
id: Tanggal transaksi

en: Value
id: Nilai

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Currency
id: Mata uang

en: Logs
id: Catatan

en: Error
id: Kesalahan

en: System
id: Sistem

en: Anonymous
id: Anonim

en: Order
id: Urutan

en: Close
id: Tutup

en: Transaction approved
id: Transaksi disetujui

en: Products
id: Produk
