Webpay (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Logs
is: Kerfisskrár

en: Error
is: Villa

en: Host
is: Vél

en: System
is: Kerfi

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Order
is: Pöntun

en: Close
is: Loka

en: Products
is: Vörur

en: Sales
is: Sölur
