Webpay (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Transaction date
it: Data della transazione

en: Value
it: Valore

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Currency
it: Valuta

en: Logs
it: Log

en: Error
it: Errore

en: Card Number
it: Numero carta

en: System
it: Sistema

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Order
it: Ordina

en: Close
it: Chiudi

en: Production
it: Produzione

en: Products
it: Prodotti

en: Credit
it: Credito

en: Sales
it: Vendite

en: Parameter
it: Parametro
