Webpay (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Transaction date
ja: トランザクション日

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Currency
ja: 通貨

en: Logs
ja: ログ

en: Error
ja: エラー

en: Host
ja: ホスト

en: Card Number
ja: カード番号

en: System
ja: システム

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Order
ja: オーダー

en: Close
ja: 閉じる

en: Production
ja: 運用中

en: Products
ja: 商品

en: Credit
ja: 現金

en: Parameter
ja: パラメーター

en: click here
ja: ここをクリック
