Webpay (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Transaction date
kk: Операцияның датасы

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Error
kk: Қате

en: Host
kk: Хост

en: System
kk: Системасы

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы
