Webpay (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Error
ku: هەڵە

en: System
ku: سیسته‌م

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Order
ku: ڕیز
