Webpay (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Value
ne: मान

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Error
ne: त्रुटि

en: Host
ne: होस्ट

en: System
ne: प्रणाली

en: Anonymous
ne: अज्ञात
