Webpay (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Error
ps: تیروتنه

en: Host
ps: کوربه

en: System
ps: سيستم

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Order
ps: اوډون

en: Close
ps: تړل
